بارگذاری

ایمپلنت فوری دندان های خود را به ما بسپارید

ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری دندان های خود را به ما بسپارید

بهترین درمان جایگزین برای دندان های از دست رفته ایمپلنت می باشد. تنها مشکلی که ایمپلنت دارد پروسه چهار الی شش ماهه تا تحویل روکش آن می باشد. اما با کمک ایپلنت فوری این دوره درمان می تواند بسیار کوتاه تر شود. اما ایمپلنت های فوری هم دارای مواردی هستند که در ادامه به بررسی ایمپلنت های فوری می پردازیم.

ایمپلنت فوری چیست؟

نام دیگر ایمپلنت فوری Immediate loading implants می باشد. در ایمپلنت های فوری پروسه درمان کمی متفاوت از ایمپلنت معمولی می باشد که باعث می شود لود و زمان درمان ایمپلنت بسیار کاهش پیدا کند. در این نوع درمان پروسه جراحی و کاشت به گونه ای انجام می شود که در زمان بسیار کوتاهی به فک جوش بخورد‌. ایمپلنت فوری درمانی مناسب برای دندان های از دست رفته قسمت قدامی دهان می باشد. چون در دندان های جلو که در زیبایی بسیار موثر هستند، زمان لود ایمپلنت و تحویل روکش بسیار مهم هستند. همینطور ایمپلنت فکری برای بیمارانی که محدودیت زمانی دارند و یا مسافر هستند، بسیار موثر است.

قیمت ایمپلنت فوری

قیمت ایمپلنت فوری به موارد زیادی مانند تخصص پزشک، برند ایمپلنت شما، تعداد روکش مورد نیاز، نیاز به پیوند استخوان و … دارد. برای اطلاع از قیمت ها می توانید برای مشاوره رایگان با کلینیک دندانپزشکی دکتر کیهان کندری تماس بگیرید.

ایمپلنت فوری ارزان

ایمپلنت های فوری تا حد زیادی حساس هستند و نیازمند تجربه کافی پزشک و نوع برند مناسب و اورجینال می باشند. اگر فقط به قیمت ایمپلنت توجه کنید و موارد دیگر را نادیده بگیرید نه تنها درمان تان با شکست مواجه می شود، بلکه باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای شما می شود. در کلینیک دندانپزشکی دکتر کیهان کندری ایمپلنت فوری ارزان با لود در زمان کم و با بهترین کیفیت به همراه ضمانت نامه به شما عرضه می گردد.

فرق ایمپلنت فوری با معمولی

اصلی ترین فرق این دو نوع ایمپلنت در زمان لود آن ها می باشد. ایمپلنت های معمولی ۶ ماه تا تحویل روکش و ایمپلنت های فوری در کمتر از یک ماه لود می شوند. فرق های اندکی نیز در قیمت و تجهیزات مورد استفاده حین درمان دارند.

مزایای ایمپلنت فوری

  • کاهش زمان لود ایمپلنت
  • تحویل سریع تر روکش ایمپلنت
  • زمان کم لود ایمپلنت که باعث برگشت لبخند و افزایش اعتماد به نفس فرد می شود.
  • تعداد جلسات مورد نیاز نیز کاهش می یابد و بیمار در رفت و آمد کمتری است.

معایب ایمپلنت فوری

  • قیمت بالاتری نسبت به ایمپلنت های معمولی دارد.
  • میزان موفقیت کاشت ایمپلنت کمی کاهش پیدا می کند که اگر افراد متخصص و با تجربه برای شما کار انجام دهند، ممکن است این مورد باز کاهش پیدا کند.

پیام بگذارید

نیاز به کمک دارید؟
اکنون تماس بگیرید